Aktualności

Treść interaktywna

  • -
 

Ścieżka nawigacji

Treść strony

Centrum Uśmiechu

centrum usmiechu
 

Centrum Uśmiechu to niekwestionowane gwiazdy muzyki dziecięcej. „Gruszkę” czy „Olimpiadę w Jarzynowie” zna praktycznie każde dziecko w kraju. Koncert zespołu przepełniony jest sportem, muzyką i uśmiechem.

W sierpniu 2021 r. otrzymali status Złotej Płyty za singiel pt. Jarzynowa gimnastyka. Zagrali tysiące koncertów w kraju i za granicą. Występowali na największych trasach koncertowych w naszym kraju – Lato z Radiem, Złote Przeboje na Wakacjach czy Mamy Maj z Radiem Zet, a także scenach między innymi: Sala Kongresowa, Klub Muzyczny Stodoła czy Amfiteatr w Opolu.

Współpracują z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ich teledyski osiągają milionowe odsłony. Dewizą Zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć jak dla dorosłych, tylko lepiej. Ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej.Wesoły sposób prowadzenia koncertów ma mocny wydźwięk edukacyjny i wpływa na podejście najmłodszego pokolenia zarówno na sposób słuchania muzyki, a także na prawidłowe podejście do zdrowego stylu życia, tj. jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej.

Zespół proponuije 6 programów tematycznych. Jednym z nich jest "Na sportowo"

Główną postacią naszego show jest Pan Gwizdek, który wraz z Jagodą i Truskawką,poprzez swoje wesołe usposobienie, nie tylko zachęcają do oglądania sportu, ale, co najważniejsze, do aktywnego w nim uczestnictwa – w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Jedziemy na Olimpiadę, to muzyczne show, na które składają się hity, które znają i kochają dzieci w całym kraju, a także nowe energetyczne piosenki, które pokochasz i Ty.
Część piosenek ma charakter interaktywny, co składnia całą publiczność do czynnego udziału w zabawie.


Tak się bawią dzieci na naszym  koncercie

 


Nasze klipy i koncertowe teledyski 

 

 
 

 

 

Stopka strony

© Balltazar - Manager artystyczny 2024
Zabrania się kopiowania, wykorzystywania i rozpowszechniania treści, zdjęć, muzyki oraz filmów wideo zamieszczanych na niniejszej stronie.
Obowiązek informacyjny RODO i Plików cookies