Aktualności

Treść interaktywna

  • -
 

Ścieżka nawigacji

Treść strony

THE VANILLA SHAKE

THE VANILLA SHAKE oferta artystyczna

THE VANILLA SHAKE - to muzyczna dawka energii i odrobiny szaleństwa - co dodatkowo podkreśla niecodzienny image Zespołu, wobec którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Jak wskazuje na zwa Zespołu, ich twórczość to solidna porcja muzycznego szejka - począwszy od hitów największych artystów światowego formatu zamkniętych w jednej piosence (m.in. Katy Perry, Michael Jackson czy Ed Sheeran), po autorskie piosenki, które gościły na listach przebojów Tokalnych stacji radiowych w całej Polsce (m.in.: Radio Plus, Radio Weekend czy Muzyczne Radio)

Ich muzyka sprawdzi się zarówno na plenerowych imprezach - gdzie dominuje mocno popowe, brzmienie z elementami rocka i elektroniki, jak i na galach i imprezach eventowych - gdzie występują wakustycznym składzie.

Byli gośćmi m.in.: Pytanie na śniadanie, telewizji ITV, SuperNova (Radio Wawa), a także RMF FM pisano o nich w Radio Eska, Antyradio czy Radio Złote Przeboje.


 

 


 
 


 

Stopka strony

© Balltazar - Manager artystyczny 2024
Zabrania się kopiowania, wykorzystywania i rozpowszechniania treści, zdjęć, muzyki oraz filmów wideo zamieszczanych na niniejszej stronie.
Obowiązek informacyjny RODO i Plików cookies